Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

Fotorelacje

 • Acel - szkolenie

  W dniu 8.06.2018r wspólnie z firmą HIKVISION przeprowadziliśmy szkolenie dla klientów naszego partnera firmy ACEL z Gdańska. Szkolenie odbyło się w Hotelu ORLE w Gdańsku. Serdecznie dziękujemy firmie ACEL za przygotowanie szkolenia i uczestnikom za liczne przybycie.

 • Diamenty Forbesa 2018

  Miło Nam poinformować iż dnia 5 czerwca w Krakowie wręczono Diamenty Forbesa 2018 dla firm z dwóch województw: małopolskiego i świętokrzyskiego. Firma Pulsar znalazła się wśród 167 laureatów w kategorii średnich firm – jest to nasze drugie wyróżnienie z rzędu. Z ramienia naszej firmy wyróżnienie odebrał Dyrektor Sprzedaży Krajowej – Zbigniew Jarosz.

 • Securex 2018 - Polska

  W dniach 23-26 kwietnia 2018 roku firma Pulsar zaprezentowała swoje produkty na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2018. W tym roku główna uwagę skupiliśmy na zaprezentowaniu szeregu rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych urządzeń dedykowanych do kamer IP bazujących na switchach PoE. Równocześnie uwagę skierowaliśmy na standard RACK 19” gdzie w ostatnim czasie wprowadziliśmy na rynek szereg produktów i nowatorskich rozwiązań dla kamer IP, HD czy central alarmowych. Oczywiście zaprezentowana została także standardowa oferta naszej firmy, znalazły się tam między innymi:

  • Urządzenia zgodne z normą pożarową EN54-4
  • Urządzenia zgodne z normą alarmową EN50131-6 – GRADE 1,2,3
  • Urządzenia do kamer IP – wiele rozwiązań techniczno-konstrukcyjnych
  • Urządzenia do kamer HD
  • Zasilacze buforowe 13,8 / 27,6 / 54VDC
  • Zasilaczy marki Mean Well – których jesteśmy oficjalnym Dystrybutorem
  • Certyfikowany system zasilania DSOP24V dla systemu Bosch - Paviro

  Miło Nam jednocześnie poinformować, iż zaprezentowany system zasilania DSOP24V dla systemu Bosch-Paviro nagrodzony został Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – SECUREX 2018. Jest to już kolejne, trzecie wyróżnienie naszego produktu w tym prestiżowym konkursie w którym bierzemy udział począwszy od 2014 roku.

  Złoty Medal MTP Securex 2018

  Oprócz produktów zaprezentowane zostały na stanowiskach programy konfigurujące, wspierające prace instalatorów i dystrybutorów. Upraszają w znaczny sposób konfigurację sprzętowo cenową, są to między innymi: CONFI-RACK®, CONFI-DSO®.

  Szanowni Państwo, serdecznie dziękujemy, że poświęciliście Państwo swój czas i zaszczyciliście nas swoją obecnością na naszym stoisku podczas 22 edycji Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń - SECUREX 2018. Mamy nadzieję, że rozmowy handlowe przeprowadzone podczas czterech dni targowych przyniosą Państwu i nam realne korzyści oraz zaprocentują w przyszłości. Do zobaczenia na SECUREX 2020.

 • Konkurs Mistrz Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń WAT

  Miło Nam poinformować, iż w dniu 20 lutego w ramach współpracy przedstawiciele naszej firmy byli obecni na trzeciej edycji konkursu: Mistrz Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń WAT. Przy okazji tego konkursu odbyły się:

  1. Seminarium prowadzone przez przedstawicieli firm z branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa, w tym przez firmę PULSAR
  2. Otwarcie czterech nowych laboratoriów na pracowni dydaktycznej – wyposażonych między innymi w sprzęt firmy PULSAR

  Gratulujemy zwycięzcom i osobom wyróżnionym w konkursie. Mamy nadzieję, iż sprzęt w który zostały wyposażone pracownie w dużej mierze przyczyni się do wykształcenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu Systemów Bezpieczeństwa.